Ambasador BCC w Toruniu | All for One Poland

Ambasador BCC w Toruniu

Kontakt ze studentami jest dla nas bardzo ważny. Niestety, nie zawsze jednak jest ku temu czas i sposobność. Na Wasze pytania może jednak odpowiedzieć nasz Ambasador.

Przedstawiamy Wam więc Weronikę Woźniak, studentkę III roku Zarządzania (moduł informatyczny), która przyjęła naszą propozycję współpracy. Aktualnie, jako nasz Ambasador BCC, niesie nieocenioną pomoc jako pomost pomiędzy BCC a studentami Uniwersytetu im. M. Kopernika w Toruniu.  Dodatkowym atutem jest członkostwo Weroniki w Kole Naukowym KODiSERP, poświęconego systemom klasy ERP.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania o firmę, naszą strategię, kulturę organizacyjną, aktualne oferty pracy i staży, proces rekrutacji, przedsięwzięcia BCC… lub wiele wiele innych – Weronika z pewnością Wam pomoże.

Zachęcamy więc  Studentów UMK oraz osoby z okolic Torunia do kontaktu z naszym Ambasadorem. Dane kontaktowe: Weronika Woźniak, tel. 697 252 368, e-mail: werka.wozniak@gmail.com

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com