Absolwenci na start | All for One Poland

Absolwenci na start

Wakacje już za nami, nadchodzi jesień. Studenci ostatnich lat, którzy preferują walkę z uczelnianymi wyzwaniami we wrześniu, również zbliżają się do kresu swojej akademickiej wędrówki. Czas na przeglądanie ofert pracy… Proponujemy BCC.

Praca w BCC nigdy się nie nudzi. To fakt niezaprzeczalny. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania – nad niektórymi trzeba się nieźle nagłowić. Czasem walczy się samemu, czasem z zastępem kolegów. Ale potem satysfakcja jest ogromna i… bezcenna! Niby zawsze ten sam pracodawca, ale różne projekty i różni klienci ze swoją specyfiką branżową i kulturą organizacyjną. Podróże po Polsce, nowe miejsca, nowe znajomości. Wyjazdy zagraniczne i praca w środowisku międzynarodowym. Czy to nie brzmi ciekawie?

Wszystkie osoby, które uznały ten krótki opis za atrakcyjny, zachęcamy do przejrzenia ofert pracy na stanowiska Młodszych Konsultantów SAP. Doświadczenie nie jest wymagane, ale zaangażowanie i chęci – owszem. A tego chyba Wam nie brakuje.

Wszystkie oferty pracy dostępne są  na naszej stronie.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com