Początki były skromne. W samym środku lat 90. XX w., powstaje Business Consulting Center (BCC) – firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach SAP.
Brzmi dumnie, ale prawda jest taka, że jest to kilku ambitnych absolwentów uczelni, którzy w skromnych dwóch pokojach wynajętych w kamienicy na poznańskiej Wildzie stawiają pierwsze kroki we wdrażaniu ówczesnej wersji systemu ERP od SAP.
Dokładnie w tym samym czasie powstaje firma SAP Polska, z którą wkrótce młode BCC podpisuje pierwszą umowę partnerską. Bardziej doświadczonych speców od SAP w kraju wówczas nie było, więc poznański team uczestniczy w pierwszych pracach SAP Polska, wspierając lokalizację systemu do polskich warunków, tudzież uczestnicząc w pionierskich projektach dla klientów.
W 1997 r. konsultanci – których jest coraz więcej – przechodzą intensywny program szkoleniowy i równolegle prowadzą pierwsze kompleksowe i samodzielnie realizowane wdrożenie SAP. Z czasem przybywa też klientów – u progu nowego stulecia jest ich już ponad 50!
O tym, jak się wtedy pracowało, do dziś krążą po firmie legendy. SAP wgrywany prosto z dyskietek (później płyt CD), internet przez modem, pierwsze laptopy wielkości dzisiejszego bagażu podręcznego w tanich liniach i szkolenia z obsługi SAP dla użytkowników, którzy właśnie wczoraj dostali pierwszy w życiu komputer.