Zintegruj SAP Business One z BCC ECM – autorska platforma BCC do zarządzania procesami i dokumentami | All for One Poland

Zintegruj SAP Business One z BCC ECM - autorska platforma BCC do zarządzania procesami i dokumentami

16/12/2016

Termin już minął!

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Zintegruj SAP Business One z BCC ECM – autorska platforma BCC do zarządzania procesami i dokumentami”. Podczas webinara dowiedzą się Państwo dlaczego warto wdrożyć system ECM dla SAP Business One i jakie wynikną z tego korzyści przy realizacji procesów wspieranych przez system SAP Business One.

BCC ECM to jedyne na polskim rynku narzędzie ECM objęte certyfikatem ISO 27018, przyznawanym dla rozwiązań udostępnianych w modelu chmury obliczeniowej (SaaS).

Agenda webinara:

1. Ogólna architektura BCC ECM
2. Rozwiązania przyjęte w zakresie bezpieczeństwa przetwarzania danych
3. Zastosowania BCC ECM w różnych obszarach biznesowych oraz potencjalne korzyści
4. Prezentacja przykładowych procesów realizowanych ze wsparciem BCC ECM:

 • Obieg umów
 • Obieg faktur i zamówień

5. Możliwości i zalety integracji z SAP Business One
6. Wsparcie BCC w projekcie wdrożeniowych
7. BCC ECM i chmura obliczeniowa – dlaczego u nas można się czuć pewnie

BCC Enterprise Content Management (ECM) to autorskie rozwiązanie informatyczne opracowane przez BCC przy współudziale ekspertów SAP, wspierające elektroniczne przetwarzanie, archiwizację i obieg dokumentów oraz informacji. Platforma posiada duże możliwości integracji z SAP Business One zarówno w zakresie realizacji procesów poprzez workflow jak i w zakresie funkcjonalności repozytorium dokumentów.

BCC ECM odpowiada na wyzwania zarządzania dokumentami w powiązaniu z systemem SAP Business One:

1. Przetwarzanie dokumentów w organizacji, obejmujące:

 • skanowanie dokumentów wsparte technologią OCR
 • archiwizacja dokumentów dowolnego typu na potrzeby systemu SAP

2. Wygodny i bezpieczny dostęp do dokumentu:

 • bezpośrednio z poziomu systemu SAP Business One lub przez dowolną przeglądarke www
 • błyskawiczne, pełno tekstowe wyszukiwanie załączników i dokumentów
 • system uprawnień zgodny z rolami pracowników w organizacji
 • szyfrowanie danych

3. Zarządzanie procesami
Projektowanie procesów workflow zintegrowanych z SAP Business One, np. faktur kosztowych, wniosków HR, IT, zgłoszeń serwisowych, reklamacji, umów, i wielu innych – w 100% dopasowanych do potrzeb każdej organizacji

 • wsparcie dla Business Process Modeling Notation (BPMN)
 • integracja z SAP poprzez Sap ArchiveLink lub webservice

Webinar rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

 

16/12/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com