Zintegruj MS Excel z SAP z EasyInput 3.0 | All for One Poland

Zintegruj MS Excel z SAP z EasyInput 3.0

18/10/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Zintegruj MS Excel z SAP z EasyInput 3.0".

EasyInput to autorskie rozwiązanie BCC, umożliwiające wykonywanie transakcji biznesowych i masowe przetwarzanie danych podstawowych w systemie SAP (ERP, CRM, SRM, BW, …) na podstawie danych zgromadzonych w skoroszycie MS Excel i odczyt danych z SAP do MS Excel. Przekłada się to na przyspieszenie pracy użytkownika i zwiększenie jego wydajności. Obsługa przetwarzania danych wykonywana jest z poziomu przyjaznego interfejsu MS Excel, co znacznie usprawnia pracę  i zmniejsza możliwość powstawania błędów przy transferze informacji. Nowa, trzecia wersja produktu zawiera znaczne zmiany pozwalające jeszcze łatwiej integrować SAP i Excel przez użytkowników biznesowych.

Podczas webinarium opowiemy Państwu o przykładach wykorzystania EasyInput w różnych obszarach przedsiębiorstwa, pokażemy najważniejsze funkcjonalności rozwiązania, korzyści z wykorzystania narzędzia, wymagania i licencjonowanie rozwiązania.

Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

EasyInput można wykorzystywać m.in. do:

 • migracji danych do systemu SAP
 • wczytywania rozdzielników wykorzystywanych do rozliczenia kosztów
 • wykonywania masowych transakcji na podstawie danych zgromadzonych w arkuszach MS Excel
 • masowego tworzenia lub zmiany danych podstawowych
 • odczytywania danych z systemu SAP ( z tabel systemu SAP, z raportów, z transakcji, z modułów funkcyjnych)

EasyInput wspiera trzy technologie pozwalające na wymianę informacji Excel-SAP:

 • wykonanie zdalne transakcji w trybie Batch Input/ CAT,
 • zdalne wywołanie modułów funkcyjnych (np. BAPI)
 • odtwarzanie skryptów SAP GUI.

Zobacz też.

Rozwiązanie jest gotowym do użytku produktem. Wykorzystanie można rozpocząć zaraz po instalacji na komputerze użytkownika. Konfiguracja EasyInput do konkretnego zastosowania może być wykonywana samodzielnie przez użytkowników biznesowych, bez wsparcia konsultantów.

Webinar odbędzie się 18 października o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

18/10/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com