Zatory płatnicze i złe długi w SAP | All for One Poland

Zatory płatnicze i złe długi w SAP

22/06/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar przedstawiający pakiet rozwiązań, umożliwiających dostosowanie systemów SAP do nowych przepisów przeciwdziałających zatorom płatniczym.

1 stycznia 2020 weszła w życie ‘Ustawa o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych, której celem jest zmniejszanie zatorów płatniczych i wzmocnienie pozycji wierzycieli w transakcjach handlowych. Nowe przepisy precyzują również możliwości zmniejszania należnych kwot podatków VAT i CIT o zobowiązania nieuregulowane przez dostawców („ulga na złe długi”).

Na webinarze dowiedzą się Państwo:

 • jakie obowiązki, a także możliwości finansowe, wiążą się z nowymi przepisami
 • jakich obszarów i funkcji systemu SAP dotyczą zmiany
 • jak dostosować SAP do nowych obowiązków i możliwości, przy użyciu rozwiązań SNP

Pakiet rozwiązań SNP dla systemów SAP (SNP Zatory Płatnicze w SAP) dotyczy w szczególności:

 • ulgi za złe długi w zakresie podatków VAT i CIT
 • obowiązku przygotowania rocznego sprawozdania o praktykach płatniczych przedsiębiorstwa.

22/06/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com