Zatory płatnicze i ulga złe długi w SAP – poznaj najnowszą wersję rozwiązania od SNP | All for One Poland

Zatory płatnicze i ulga złe długi w SAP – poznaj najnowszą wersję rozwiązania od SNP

28/04/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Od 2020 roku obowiązuje „Ustawa o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia zatorów płatniczych”, której celem jest zmniejszanie zatorów płatniczych i wzmocnienie pozycji wierzycieli w transakcjach handlowych. Nowe przepisy precyzują również możliwości zmniejszania należnych kwot podatków VAT i CIT o zobowiązania nieuregulowane przez dostawców („ulga na złe długi”). Dla firm korzystających z systemu SAP oznacza to konieczność dostosowania systemu do nowych wymagań.

Podczas webinara zaprezentujemy najnowszą wersję pakietu SNP Zatory Płatnicze w SAP, umożliwiającego dostosowanie SAP do tych przepisów. Pakiet wspiera w systemie SAP:

 • obsługę ulgi z tytułu złych długów dla VAT i CIT
 • generowanie danych do rocznego sprawozdania o praktykach płatniczych

Podczas webinara również zaprezentujemy nowe funkcjonalności, w tym między innymi:

 • obsługę kalendarza zakładowego (uwzględnienie w terminach płatności dni wolnych od pracy)
 • obsługę zgodności z wymaganiami co do terminów świadczeń pieniężnych – Art. 13b i kolejne
 • nowy sposób rozliczania, pozwalający na zwiększenie wydajności oraz ograniczenie potrzebnych zasobów pamięci
 • możliwość edytowania tabel konfiguracyjnych wprost na systemie produkcyjnym – bez konieczności przenoszenia transportów pomiędzy systemami

Zapraszamy do rejestracji.

Poznaj naszą ofertę

Dowiedz się więcej o dostosowaniu SAP do przepisów o zatorach płatniczych i uldze na złe długi

28/04/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com