Zarządzanie cenami w SAP z All for One Pricing for Profit | All for One Poland

Zarządzanie cenami w SAP z All for One Pricing for Profit

18/01/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

All for One Pricing for Profit ułatwia planowanie, zarządzanie i kontrolę zmian cen w systemie SAP, umożliwiając podejmowanie bardziej trafnych decyzji cenowych. Nasze autorskie rozwiązanie dostarcza informacji na temat warunków cenowych składających się na ostateczną cenę produktu w danej chwili, a rezultaty są przedstawione w czytelnym i przystępnym dla użytkownika raporcie ALV.

Narzędzie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród menedżerów działów sprzedaży odpowiedzialnych za kształtowanie polityki cenowej. Przeznaczone jest dla wszystkich firm korzystających z SAP, które potrzebują narzędzia dla szczegółowych i pełnych analiz dotyczących zmian cen.

Rozwiązanie powstało w odpowiedzi na najczęściej obserwowane potrzeby biznesowe związane ze standardową funkcjonalnością wyznaczania cen w SAP, w tym m.in.: brak przejrzystości edycji i prezentacji cen, brak symulacji ceny transakcyjnej, brak śledzenia zmian ceny transakcyjnej w czasie, brak narzędzia do wielopoziomowej akceptacji zmian cen, brak współpracy z WorkFlow w procesie akceptacji, brak narzędzia do masowej zmiany cen, brak ekstraktora warunków cenowych i ceny transakcyjnej (oraz ich zmian w czasie).

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasz ekspert zaprezentuje możliwości i korzyści z wdrożenia All for One Pricing for Profit.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o All for One Pricing for Profit

18/01/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com