Uwolnij zasoby firmy zakopane w dokumentach: BCC Enterprise Content Management | All for One Poland

Uwolnij zasoby firmy zakopane w dokumentach: BCC Enterprise Content Management

20/11/2014

Termin już minął!

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar o rozwiązaniu BCC Enterprise Content Management (BCC ECM).

BCC ECM to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie informatyczne, wspierające elektroniczne przetwarzanie, archiwizację i obieg dokumentów i informacji. Rozwiązanie łączy w sobie funkcje aplikacji DMS (Document Management Systems), CM (Content Management), e-archiwizacji dokumentów oraz systemów Workflow.

 

Firmy, które w szczególności powinny rozważyć wprowadzenie rozwiązań klasy ECM to te, które:

 • gromadzą i przetwarzają duże ilości różnorodnych, nieustrukturyzowanych dokumentów „obok” głównych systemów IT,
 • mają złożoną strukturę organizacyjną i działają w rozproszonych lokalizacjach, przez co obieg informacji jest długi i nieefektywny,
 • uzależniają powodzenie biznesu od sprawnego gromadzenia, przetwarzania i raportowania obiegu dokumentów,
 • zarządzają sprawami wymagającymi integracji informacji w całej organizacji,
 • chcą zabezpieczyć dokumenty przed nieuprawnionym dostępem, optymalizując jednocześnie koszty pracy i zarządzania zadaniami,
 • chcą skrócić czas potrzebny na uzyskanie dostępu do informacji i optymalizować koszty zarządzania przechowywaniem i obiegiem dokumentów,
 • chcą zarządzać ryzykiem utraty danych,

BCC ECM to sposób na uwolnienie się od paraliżu organizacji powodowanego nieoptymalnym zarządzaniem dokumentami i optymalizację swoich procesów biznesowych.

Dlaczego ECM właśnie z BCC?

 • najwyższe standardy bezpieczeństwa poparte certyfikatami ISO i ITIL
 • doświadczenie w integracji BCC ECM z systemami SAP
 • możliwość korzystania z rozwiązania w modelu SaaS

Więcej o BCC Enterprise Content Management.

W trakcie webinara zostaną omówione najważniejsze korzyści i cechy BCC ECM, w tym. m.in. rozwiązania przyjęte w zakresie obsługi bezpieczeństwa, integracja z systemami SAP oraz korzyści z zastosowania modelu cloud (SaaS) dla organizacji, które chcą zwiększyć zwrot z inwestycji w projekt ECM.

Zapraszamy 20 listopada o godzinie 11.00.

Agenda

11:00 – 12:15

Wprowadzenie

Elektroniczne archiwum dokumentów prawnych – zarządzanie dokumentami na przykładzie umowy z kontrahentem

 • Definiowanie dokumentów wirtualnych
 • Zarządzanie uprawnieniami do dokumentów

Realizacja procesów (workflow) z wykorzystaniem BCC ECM

 • Optymalizacja procesów zakupowych – purchase to pay (p2p)
 • Korespondencja przychodząca i obsługa archiwum fizycznego

20/11/2014

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com