Udana migracja z SAP ERP/ECC do S/4HANA | All for One Poland

Udana migracja z SAP ERP/ECC do S/4HANA

27/05/2021

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Coraz więcej firm decyduje się na migrację do najnowszej generacji rozwiązań ERP od SAPSAP S/4HANA. Oprócz korzyści wynikających z przejścia najbardziej zaawansowane rozwiązane, niewątpliwie motywem jest również fakt, że firma SAP przewiduje, że w 2027 zakończy wsparcie dla poprzedniej generacji systemu. Warto już teraz zacząć przygotowania do migracji na nowy system, żeby uniknąć pośpiechu i problemów z dostępnością zasobów projektowych, kiedy więcej firm będzie realizować projekty w tym samym czasie.

Migracja z SAP ERP na S/4HANA jest możliwa na różne sposoby. Wybór optymalnej ścieżki zależy od wielu czynników, w tym od złożoności środowiska SAP, rodzaju i zakresu zmian do wykonania, a także – na ile dane historyczne ze starego systemu mają być dostępne w nowym systemie.

Poczas webinara nasz ekspert od transformacji przedstawi różne scenariusze przejścia na nowy system, w tym:

 • Greenfield – wdrożenie nowego systemu „od zera”. Można korzystać z nowych funkcji i technologii S/4HANA, bez dostępności danych historycznych. By korzystać z analiz wstecznych, konieczny jest dodatkowy projekt migracji danych.
 • Brownfield – skonwertowanie istniejących funkcji i danych do nowej platformy S/4HANA z użyciem SAP Solution Manager. W tym podejściu migracja to upgrade techniczny do S/4HANA, zaś wdrożenie nowych funkcji realizuje się w następnych krokach.
 • Bluefield – unikalne podejście wypracowane przez SNP, umożliwia uruchomienie S/4HANA z nowymi funkcjami, wraz z dostępnością danych historycznych.

Zapraszamy do rejestracji.

Przeczytaj więcej o migracji do SAP S/4HANA

27/05/2021

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com