Uczenie maszynowe w SAP Analytics Cloud | All for One Poland

Uczenie maszynowe w SAP Analytics Cloud

Niezastąpiona pomoc w analizie danych

30/05/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Jak przyspieszyć analizę danych i tworzenie efektownych prezentacji? Dzięki funkcjom uczenia maszynowego, czyli sztucznej inteligencji (artificial intelligence, AI) w SAP Analytics Cloud jest to możliwe.

SAP Analytics Cloud ma wbudowane dwie funkcje uczenia maszynowego: Smart Insights i Smart Discovery. Pozwalają one między innymi na:

 • automatyzację procesu analizy danych,
 • inteligentne wyszukiwanie potrzebnych informacji,
 • drążenie danych przez użytkownika końcowego.

Ich wykorzystanie nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a pozyskane informacje oraz wychwycone zależności mogą być prezentowane i wykorzystywane w dalszej analizie. Obie techniki znacząco ułatwiają korzystanie z możliwości SAP Analytics Cloud przez użytkownika końcowego i w sposób znaczący przyspieszają analizę danych i tworzenie efektownych prezentacji.

Podczas webinaru zaprezentujemy możliwości SAP Analytics Cloud w zakresie analiz z wykorzystaniem AI właśnie. Udowodnimy również, że zrobienie raportu przez użytkownika końcowego jest proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy w tym zakresie. Jedyne, co trzeba wiedzieć, to znać system źródłowy właściwy dla analizowanych danych i miejsce, gdzie są one przechowywane.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SAP Analytics Cloud

30/05/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.