TISAX – Bezpieczna wymiana informacji w branży automotive | All for One Poland

TISAX - Bezpieczna wymiana informacji w branży automotive

20/11/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

TISAX (Trusted Information Security Assessment Exchange) to międzynarodowy standard branży automotive, zgodny z wytycznymi VDA ISA. Definiuje wymagania bezpiecznego przetwarzania informacji w firmach z sektora przemysłu motoryzacyjnego.

TISAX został opracowany pod nadzorem VDA (Verband der Automobilindustrie, niemieckie stowarzyszenie przemysłu motoryzacyjnego), aby zagwarantować jednolity poziom bezpieczeństwa danych dla dostawców towarów i usług dla branży automotive. Pozwala na ocenę bezpieczeństwa informacji we wszystkich podmiotach z branży motoryzacyjnej (w tym także np. data center oferujące usługi dla automotive) i zapewnia wspólny standard audytu i wymiany informacji.

Zakres standardu TISAX odpowiada najważniejszym wymaganiom standardu ISO/IEC 27002 oraz specyficznym wymaganiom w obszarze bezpieczeństwa informacji VDA, w tym m.in.:

 • szyfrowanie baz danych
 • podwójne uwierzytelnianie logowania do systemów przetwarzających wrażliwe dane
 • restrykcyjne wytyczne w stosowaniu rozwiązań chmurowych do przechowywania powierzonej dokumentacji technicznej
 • procesy ochrony fizycznej prototypów

Webinar odbędzie się w dniu 20 listopada o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

Dowiedz się więcej na temat wdrożeń Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji

20/11/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com