SuccessFactors dla nowego pokolenia pracowników | All for One Poland

SuccessFactors dla nowego pokolenia pracowników

14/06/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Pracownicy z pokolenia lat 80 i 90 (zwani popularnie milenialsami czy generacją Y) stanowią obecnie w wielu krajach 30% rynku pracy, a w 2020 roku będzie to 50%. Za kilka lat co drugi kandydat do pracy będzie przedstawicielem pokolenia Y. To ich wartości, przyzwyczajenia i podejście do pracy powinny być punktem odniesienia dla rozwoju narzędzi HR. SAP SuccessFactors zmienia się w odpowiedzi na nowe wyzwania, aby skutecznie wspierać menedżerów w zarządzaniu nową kadrą a samym pracownikom oferować doświadczenie, które ich zmotywuje i pozwoli utrzymać w organizacji.

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy Państwu, w jaki sposób SAP SuccessFactors podąża za kluczowymi wymaganiami jakie przedstawiciele pokolenia Y stawiają pracodawcom, tj.:

 • Menedżerowie powinni być mentorami;
 • Praca ma być pasją;
 • Większość młodych pracowników oczekuje szczegółowego instruktażu w pracy – nie wystarczy informacja „co” ma być zrobione, ale „jak” pracodawca oczekuje wykonania zadania;
 • Pokolenie Y oczekuje ciągłej informacji zwrotnej – nie wystarczy już ocena okresowa, potrzebny jest stały coaching;
 • Milenialsi chcą dzielić się ze współpracownikami swoimi wartościami i zainteresowaniami;
 • Narzędzia HR powinny być podobne do aplikacji konsumenckich – łatwe w obsłudze, atrakcyjne wizualnie i dające możliwości wymiany informacji podobne do tych, które oferują media społecznościowe.

Skuteczność w zarządzaniu zasobami HR wynika obecnie w dużym stopniu od tego, czy firma będzie potrafiła umiejętnie zapewnić pracownikom pozytywne tzw. „employee experience”. To współcześnie jeden z kluczowych trendów HR, oznacza doświadczenie pracownika z punktu widzenia różnych aspektów organizacji, począwszy od rekrutacji, poprzez rozwój a kończąc na odejściu z firmy. Jak zapewnić pokoleniu Y pozytywne doświadczenie? Podczas webinara wskażemy jak SuccessFactors wspiera budowanie i utrzymanie pozytywnego „employee experience” poprzez:

 • Rekrutację
 • Onboarding
 • Profil pracownika
 • Coaching
 • Offboarding.

Webinar odbędzie się 14 czerwca o godzinie 13.00. Zapraszamy do rejestracji.

14/06/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com