SNP PPK w SAP. Pracownicze Plany Kapitałowe w systemie SAP | All for One Poland

SNP PPK w SAP. Pracownicze Plany Kapitałowe w systemie SAP

03/03/2020

Termin już minął!

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) to powszechny program dodatkowego i dobrowolnego oszczędzania na emeryturę, przeznaczony docelowo dla ok. 11,5 mln osób zatrudnionych. Program, regulowany ustawą z 4 października 2018 roku nakłada na pracodawców nowe wymogi, wymuszające wprowadzenie odpowiednich zmian w systemach kadrowo-płacowych.

Zapraszamy na webinar prezentujący rozwiązanie SNP PPK dla SAP – gotowy pakiet funkcji, umożliwiających dostosowanie systemów HR SAP (SAP HR/SAP HCM, SAP SuccessFactors) do wymogów nowych przepisów.

Podstawowy zakres funkcjonalności SNP PPK dla SAP to:

 • prowadzenie ewidencji PPK w integracji z SAP,
 • obsługa procesów PPK (pracownik-pracodawca) w systemie,
 • Automatyczne sterowanie naliczaniem składek na liście płac (Payroll HR-PY lub SuccessFactors ECP),
 • wymiana plików z instytucjami PPK – integracja systemu SAP z systemami instytucji PPK.

SNP PPK jest rozwijany w miarę pojawiających się informacji i aktów wykonawczych w zakresie ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, a także w oparciu o standardy wypracowane przez Grupę Roboczą ds. Pracowniczych Planów Kapitałowych, w której pracach SNP uczestniczy.

Agenda webinara:

 • przedstawimy najważniejsze obowiązki Pracodawcy wynikające z ustawy o PPK, mające wpływ na procesy kadrowo-płacowe,
 • zaprezentujemy na żywo najnowszą wersję rozwiązania SNP PPK dla SAP, wzbogaconą o funkcjonalności istotnie ułatwiające i przyspieszające obsługę procesów PPK,
 • pokażemy system raportowania na potrzeby wewnętrze i zewnętrzne,
 • opowiemy w jaki sposób dostosować system SAP do zawartej przez Pracodawcę umowy o zarządzanie PPK,
 • przedstawimy Monitor PPK – moduł aplikacji, ułatwiający pracę specjalistom kadrowo-płacowym,
 • pokażemy obsługę procesu PPK od zawarcia umowy o zarządzanie PPK, przez zawarcie umowy o prowadzenie PPK, naliczenie składek w module HR-PY, kończąc na wysłaniu składek do Instytucji Finansowej,
 • odpowiemy na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

Webinar odbędzie się 3 marca o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu SNP PPK dla SAP

03/03/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com