SNP JPK z nową strukturą JPK_V7M (JPK_VDEK) – dostosuj system SAP do nowych wymagań | All for One Poland

SNP JPK z nową strukturą JPK_V7M (JPK_VDEK) - dostosuj system SAP do nowych wymagań

27/02/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Już od 2016 roku polscy przedsiębiorcy przekazują swoje dane podatkowe i księgowe w formie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego). Według najnowszych informacji z Ministerstwa Finansów, od 1 kwietnia 2020 roku dla dużych przedsiębiorstw oraz od 1 lipca 2020 roku dla pozostałych przedsiębiorstw nastąpią zmiany wymagań odnośnie przesyłanych plików. Deklaracje VAT-7 i VAT-7K zostaną zastąpione nową strukturą w postaci pliku JPK VAT, który ma nosić nazwę JPK_V7M (wcześniejsza nazwa JPK_VDEK).

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy rozwiązanie SNP Jednolity Plik Kontrolny w SAP, które pozwala przygotować system SAP do generowania danych podatkowych i księgowych w formie JPK, zgodnie z aktualnymi przepisami. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 150 klientów.

Webinar adresowany jest zarówno do:

 • użytkowników pakietu SNP JPK – pokażemy nową funkcjonalność do obsługi JPK_V7M (JPK_VDEK) oraz podamy najważniejsze daty i sposób udostępnienia nowej struktury, jak i
 • pozostałych firm korzystających z SAP – zaprezentujemy Państwu pełne możliwości naszego rozwiązania, ze szczególnym uwzględnieniem najnowszej aktualizacji dostosowującej rozwiązanie do obsługi nowej struktury JPK_V7M (JPK_VDEK).

Webinar odbędzie się 27 lutego 2020 o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji.

27/02/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com