SNP Invoice Flow – Elektroniczny Obieg Faktur (EOF) w SAP | All for One Poland

SNP Invoice Flow - Elektroniczny Obieg Faktur (EOF) w SAP

28/05/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SNP Invoice Flow to rozszerzenie systemu SAP umożliwiające realizację Elektronicznego Obiegu Faktur (EOF) w całości wewnątrz systemu SAP, w oparciu o obraz dokumentu w formacie PDF. Rozwiązanie może być wykorzystane we wszystkich organizacjach korzystających z systemu SAP, które ewidencjonują znaczną liczbę faktur i które chcą wdrożyć usystematyzowany proces EOF, eliminując obieg dokumentów w formie papierowej.

Agenda webinara

 1. Przebieg procesu EOF w systemie SAP: rejestracja, księgowość, weryfikacja merytoryczna, akceptacja finansowa
 2. Możliwości wprowadzenia PDF do systemu i repozytorium – ręcznie, FTP, API
 3. Możliwości wprowadzenia odczytanych danych faktury (z OCR, zewn. systemu, firmy skanującej)
 4. Raporty księgowości – raport faktur w obiegu WF oraz raport czasów wykonania
 5. Możliwości konfiguracji
 6. Pokaz demo proponowanej przez SNP automatyzacji wstępnego wprowadzania dokumentów z użyciem systemu OCR Abbyy FC for Invoices (w integracji z SAP):
  • Rozpoznanie dokumentu
  • Weryfikacja danych
  • Eksport danych do SAP i SAP Content Serwer
  • Wyświetlenie wstępnie wprowadzonego dokumentu w SAP i wyświetlenie dokumentu z Content Server poprzez ArchiveLink.

Webinar odbędzie się 28 maja o godzinie 11.00, zapraszamy do rejestracji.

28/05/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com