Situation Handling w SAP S/4HANA, czyli wszystko pod kontrolą i na czas | All for One Poland

Situation Handling w SAP S/4HANA, czyli wszystko pod kontrolą i na czas

28/09/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Jak rozwiązać problem, zanim jeszcze się pojawi? To możliwe dzięki Situation Handling w SAP S/4HANA, czyli funkcjonalności, która w odpowiednim momencie zwraca uwagę użytkowników na wyjątkowe sytuacje, czy też krytyczne kwestie w procesach biznesowych. Dzięki temu łatwo podejmują proaktywne działania i decyzje, ponieważ wraz z powiadomieniem otrzymują wszystkie ważne informacje kontekstowe, proponowane rozwiązania, a nawet odnośniki do odpowiednich informacji i obiektów w aplikacji.

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasza ekspertka przedstawi scenariusze wykorzystywania Situation Handling w SAP S/4HANA Public Cloud i Private Cloud oraz korzyści zarówno po stronie użytkownika, jak i biznesu. Inteligentne wsparcie Situation Handling w SAP S/4HANA korzysta ze wstępnie skonfigurowanych sytuacji, które rozwija się przez uczenie maszynowe i wbudowanie w procesy własnych rozwiązań i konfiguracji. Wszyscy zyskują:

 • Użytkownicy podejmują właściwe decyzje i natychmiastowe działania, a ich praca staje się wydajniejsza i bezpieczniejsza
 • Ważne kwestie są rozwiązywane na czas, a procesy biznesowe – usprawnione i zautomatyzowane
 • Analiza obsługi sytuacji dostarcza danych do kolejnych automatyzacji i usprawnień

28/09/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.