SAP Test Data Migration Server 4.0 | All for One Poland

SAP Test Data Migration Server 4.0

10/12/2015

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "SAP Test Data Migration Server 4.0".

 • Czy czas wykonania kopii mandanta produktywnego do mandanta testowego jest zbyt długi?
 • Czy zarządzanie infrastrukturą techniczną byłoby efektywniejsze, gdyby system testowy wymagał mniejszej przestrzeni dyskowej?
 • Czy testy nowych funkcjonalności trwałyby krócej, gdyby wykonywać je na zredukowanych zestawach danych?
 • Czy krytyczne dane przedsiębiorstwa po ich skopiowaniu do systemu testowego ze względów bezpieczeństwa powinny być zmienione (data scrambling)?

Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedź jest twierdząca, rozwiązaniem może być SAP TDMS.

SAP Test Data Migration Server (SAP TDMS 4.0) to narzędzie wykorzystywane do tworzenia i odświeżania systemów testowych, które przechowują mniej danych niż systemy produkcyjne, z których powstały. Po inicjalnym utworzeniu środowiska testowego z systemu produkcyjnego za pomocą SAP TDMS wystarczy uruchamianie prostych procedur w celu regularnego odświeżania środowiska testowego.
Pejzaż dla SAP TDMS składa się z systemu nadawczego, który zawiera dane do transferu, serwera TDMS z systemem centralnym i kontrolnym oraz z systemu odbiorczego, czyli nieprodukcyjnego systemu utworzonego w wyniku transferu danych.

SAP TDMS (wersja 4.0 jest dostępna od 2011 r.) wspiera kolejne wersje systemów SAP ERP, od R/3 4.6C do najnowszej wersji ERP 6.0, a także systemy HCM (od R/3 4.7 do ERP 6.0), CRM (wersje 4.0 i 5.0) oraz BW (wersje 3.5 i 7.0),SCM,SRM . Zawiera dodatkowe opcje do anonimizacji danych, w pełni zintegrowany z Solution Managerem, umożliwia transfer danych poprzez pliki, dostęp przez przyjazne użytkownikowi Work Centers.

Wiecej informacji…

Webinar rozpocznie się 10 grudnia o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

 

10/12/2015

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com