SAP SuccessFactors – miękki HR w chmurze | All for One Poland

SAP SuccessFactors - miękki HR w chmurze

25/02/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "SAP SuccessFactors – miękki HR w chmurze".

SAP SuccessFactors to innowacyjne, dostępne w modelu chmury narzędzia wspierające rozwój kapitału ludzkiego (tzw. „miękki” HR,), a także zaawansowane rozwiązania do monitorowania i raportowania procesów i danych HR.

Rozwiązania SuccessFactors są dostępne w systemie abonamentowym, bez konieczności inwestowania w infrastrukturę IT. Dzięki gotowym wzorcom można w stosunkowo krótkim czasie wypracować optymalne i w pełni skalowalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb przedsiębiorstwa. Narzędzia SuccessFactors są dostępne również na urządzeniach mobilnych. Rozwiązanie można zintegrować z centralnymi systemami HR, np. SAP HR.

Rozwiązania SAP SuccessFactors to więc propozycja dla firm, które poszukują sprawdzonych aplikacji wspierających rozwój pracowników, gotowych do szybkiego uruchomienia i dostępnych w modelu subskrypcji – niezależnie od używanych w firmie systemów ERP i/lub HR.

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu skrótowy przegląd funkcjonalności dostępnych w SuccessFactors, w tym:

 • Employee Central – centralna baza pracownicza , zawierająca podstawowe informacje osobowe i organizacyjne o pracownikach, z których czerpią pozostałe aplikacje. Dostępna poprzez intuicyjny i atrakcyjny portal zarówno dla pracowników, menedżerów jak i administratorów.
 • Wynagrodzenia (Compensation) – wspiera menedżerów w zarządzaniu wynagrodzeniami poprzez m.in.: budowanie planów, budżetowanie, kalibracja, wiązanie zmiennych składników wynagrodzeń z wynikami ocen
 • Zarządzanie celami i efektywnością (Performance & Goals) – pomaga w przełożeniu celów organizacji na wymierne cele dla pracowników. Rozwiązanie wspiera najbardziej popularne procesy jak oceny 360, czy kaskadowanie celów strategicznych w dół organizacji.
 • Sukcesje i rozwój (Succession & Development) – umożliwia przygotowanie się do sytuacji, w której potrzebni są następcy na kluczowe stanowiska, wspiera planowanie karier, niwelowanie luk kompetencyjnych, zarządzanie talentami (wyszukiwanie pracowników w oparciu o kompetencje, macierz potencjału do wyników).
 • Planowanie siły roboczej (Workforce Planning) – narzędzia do długoterminowego planowania wielkości zatrudnienia w różnych wariantach, szacowania kosztów i określania potrzeb kompetencyjnych przedsiębiorstwa w przyszłości.
 • Analityka kadrowa (Wokforce Analytics) – ponad tysiąc zdefiniowanych raportów i kluczowych wskaźników efektywności (KPI). Rozwiązanie to dzięki zintegrowaniu z pozostałymi modułami i możliwością tworzenia raportów Ad hoc jest kompleksowym narzędziem do raportowania.
 • Jam – to platforma służąca do wymiany wiedzy i utrzymywania kontaktu z członkami organizacji. Pracownicy mogą umieszczać w niej dokumenty, filmy, instruktarze. Zakładać grupy zainteresowania i informować się nawzajem o nadchodzących zmianach.
 • Rekrutacja (Recruting Execution) – pomaga znaleźć i zaciekawić potencjalnych kandydatów do pracy. Wysoce konfigurowalne strony kariery, integracja z portalami społecznościowymi, wsparcie kodów QR to narzędzia, które pozwalają osiągnąć ten cel.
 • Zarządzanie szkoleniami (Learning) – moduł do zarządzani szkoleniami dostępny dla wszystkich pracowników w organizacji. Pomaga zarządzać szkoleniami z instruktorem, elektronicznymi i mieszanymi oraz tworzyć materiały edukacyjne.

Webinar odbędzie się 25 lutego 2016 o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

25/02/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com