SAP Solution Manager w nowej odsłonie – wersja 7.2 już dostępna! | All for One Poland

SAP Solution Manager w nowej odsłonie - wersja 7.2 już dostępna!

23/02/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC Webinars zapraszamy Państwa na webinar „SAP Solution Manager w nowej odsłonie – wersja 7.2 już dostępna!”.

SAP Solution Manager to narzędzie, z którego korzystają prawie wszyscy klienci SAP. Z prostego rozwiązania dla administratorów, które pomaga w generowaniu raportów o stanie systemu, SAP Solution Manager stał się narzędziem w którym można obsłużyć cały cykl życia oprogramowania SAP. To już nie tylko narzędzie dla administratorów, którzy monitorują stan systemów na poziomie technicznym, ale rozwiązanie w którym można zarówno śledzić procesy biznesowe, zarządzać zmianą, monitorować wpływ zmian w kodzie własnych programów na procesy aktualizacji, przeprowadzać testy funkcjonalne, jak i zarządzać dokumentacją wdrożenia czy innych projektów.

Po zakończeniu testów produkcyjnych dla wybranej grupy klientów (Faza Ramp-Up), SAP SE udostępnił pełną wersję 7.2 dla wszystkich użytkowników.

Podczas webinara ekspert BCC przedstawi SAP Solution Managera w nowej odsłonie:

 • Co nowego w wersji 7.2?
 • Licencje
 • Nowe środowisko SAP Solution Manager
 • Instalacja czy upgrade?
 • Kluczowe zmiany w aplikacjach

Więcej informacji na temat narzędzia SAP Solution Manager można znaleźć tutaj.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Webinar rozpocznie się 23 lutego o godzinie 13.00 i potrwa ok. 20 minut.

23/02/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com