SAP Solution Manager Mobile Solution – Change Request Management, Incident Management | All for One Poland

SAP Solution Manager Mobile Solution - Change Request Management, Incident Management

24/02/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "SAP Solution Manager Mobile Solution –  Change Request Management, Incident Management".

Agenda webinara wygląda następujaco:

1. Wprowadzenie
2. SAP IT Incident Management

 • Process
 • Funkcjonalność
 • Wykorzystanie

3. SAP IT Change Approval

 • Process
 • Funkcjonalność
 • Wykorzystanie

4. Wymagania
5. Wdrożenie
6. Infrastuktura
7. Wspierane platformy mobilne

 

SAP IT Incident Management – mobilna aplikacja do zarządzania incydentami w systemie SAP Solution Manager. Pozwala tworzyć i procesować incydenty z miejsc poza biurem.

SAP IT Change Approval – mobilna aplikacja do zarządzania wnioskami o zmianę w SAP Solution Manager. Umożliwia wgląd we wniosek i zarządzanie nim przez zatwierdzenie lub odrzucenie. Głównym jej celem jest przyśpieszenie procesowania wniosku udostępniając dostęp do systemu poza biurem.  

 

Webinar rozpocznie się 24 lutego 2016 roku o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy.

24/02/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com