SAP Solution Manager – Business Process Monitoring | All for One Poland

SAP Solution Manager - Business Process Monitoring

20/05/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "SAP Solution Manager – Business Process Monitoring".

Złożoność środowisk IT i powiązanych z nimi procesów biznesowych jest na tyle wysoka, że trudno uzyskać ogólny pogląd na stan procesów zachodzących w firmie. Systemy SAP w trybie ciągłym wymieniają dane, korzystając z kilkudziesięciu interfejsów z innymi systemami SAP lub aplikacjami firm trzecich. W przypadku pojedynczej awarii często trudno określić, które procesy biznesowe ucierpią z tego powodu. Business Process Monitoring dostępny w SAP Solution Manager pozwala odwzorować procesy biznesowe i monitorować je w trybie proaktywnym.

Administratorzy IT w większości przypadków wykorzystują automatyczne narzędzia do proaktywnego monitoringu infrastruktury, którą zarządzają. Obciążenie CPU, zajętość pamięci RAM i systemu plików, stan połączenia pomiędzy serwerami, to tylko niektóre z setek atrybutów, które wpływają na dostępność i wydajność systemów. W dużych organizacjach kilkanaście do kilkudziesięciu produktywnych systemów SAP wymienia między sobą informacje. Systemy ERP, BI/BW, WM, HCM, CRM, SRM, SCM oraz PI tworzą zintegrowane środowisko, w którym nieustannie przesyłane są gigabajty danych. Dodatkowo systemy te wymieniają informacje z innymi systemami, spoza organizacji.
Mając całościowy obraz sytuacji procesów biznesowych, można od razu określić wpływ pojedynczej awarii na procesy zachodzące w firmie i podjąć działania zaradcze. Brak takiej informacji może narazić organizację na niemałe koszty.

Dowiedz się więcej

Webinar odbędzie się 20 maja br. Serdecznie zapraszamy do rejestracji.

20/05/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com