SAP Security – czy mój SAP jest bezpieczny? | All for One Poland

SAP Security - czy mój SAP jest bezpieczny?

24/06/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Czym jest SAP Security?
Podczas webinara przedstawimy jakie czynniki wpływają na bezpieczeństwo systemów oraz omówimy zagrożenia w ekosystemie SAP.

Projekt "bezpieczny SAP"
Nasi eksperci powiedzą w jaki sposób należy projektować bezpieczeństwo systemów na wczesnym etapie projektu wdrożenia. Pomówimy również o metodach "utwardzania" istniejących systemów.

Dane wrażliwe nie dla każdego, kontrola dostępu SoD
Omówimy wartość jaką wnosi kontrola dostępu na poziomie aplikacji SAP. Podzielimy się spostrzeżeniami dotyczącymi planowania ról w kontekście wymagań SoD.

Bezpieczna komunikacja między systemami SAP
Dowiecie się Państwo się jak zabezpieczyć wymianę danych między systemami SAP, jak również z innymi systemami informatycznymi. Pomówimy o komunikacji między systemami znajdującymi się w chmurze i on-premise.

SAP Fiori a bezpieczeństwo informacji
Nowy interfejs, ale czy również nowe wyzwania? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Prewencja najlepszym lekarstwem. Jak przestać się martwić…
Przedstawimy najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa systemów SAP. Doradzimy w jaki sposób zapobiegać, żeby potem nie trzeba było leczyć.

Serdecznie zapraszamy menadżerów działów IT oraz audytu, administratorów systemu, użytkowników kluczowych oraz wszystkich zainteresowanych.

 

24/06/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com