SAP S/4HANA i SAP BW/4HANA – jak przejść na nowe rewolucyjne systemy SAP | All for One Poland

SAP S/4HANA i SAP BW/4HANA – jak przejść na nowe rewolucyjne systemy SAP

24/01/2017

Termin już minął!

Zapraszamy na webinar „SAP S/4HANA i SAP BW/4HANA – jak przejść na nowe rewolucyjne systemy SAP”, podczas którego przedstawimy Państwu scenariusze dojścia do SAP S/4HANA i SAP BW/4HANA dla obecnych użytkowników systemów SAP.

SAP S/4HANA (nowy system klasy ERP) i SAP BW/4HANA (nowa hurtownia danych) w ofercie firmy SAP to rewolucja w świecie systemów dla biznesu. To produkty zbudowane według nowej filozofii tworzenia rozwiązań IT, w której dominują cloud computing, interfejs oparty na HTML5 czy model SaaS. Najnowsze rozwiązania SAP zbudowane są na platformie SAP HANA, której podstawą jest baza danych oparta na pamięci (in-memory database). SAP HANA bazuje na przetwarzaniu w pamięci RAM zamiast składowania danych na dyskach, co otwiera zupełnie nowe możliwości raportowania i analizowania danych.

Agenda webinara:

 • Rozwój produktów SAP w związku z wprowadzeniem technologii SAP HANA, od produktów klasycznych (ERP/ BW), poprzez produkty oparte na bazie danych SAP HANA („powered by SAP HANA”), do nowatorskich rozwiązań S/4HANA, BW/4HANA.
 • Omówienie zalet nowych rozwiązań w stosunku do rozwiązań klasycznych.
 • Ścieżki migracji do nowych rozwiązań S/4HANA, BW/4HANA.
 • Doświadczenia z implementacji najnowszych systemów SAP.
 • Rekomendacje BCC w zakresie migracji.

Webinar odbędzie się 24 stycznia o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

24/01/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com