SAP Predictive Analytics – prognozowanie i wspomaganie procesów decyzyjnych | All for One Poland

SAP Predictive Analytics – prognozowanie i wspomaganie procesów decyzyjnych

27/02/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP Predictive Analytics to narzędzie dedykowane analizie predykcyjnej – umożliwia ocenę prawdopodobieństwa wystąpienia określonych zjawisk w przyszłości, a tym samym wspomaga podejmowanie decyzji dotyczących dalszego rozwoju Państwa firmy, zarówno na szczeblu operacyjnym jak i strategicznym. Zastosowanie zaawansowanych technik analizy danych staje się koniecznością, by w pełni wykorzystać informację pochodzącą z coraz większej liczby gromadzonych danych. SAP Predictive Analytics dostarcza w tym celu szereg wbudowanych funkcji ułatwiających budowę modelu i automatyzację całego procesu oraz gotowych algorytmów (w tym sieci neuronowych) umożliwiających predykcję. Jednocześnie pozwala również na pisanie własnych programów w przypadku konieczności budowania skomplikowanych modeli.

Dzięki prezentacji dowiedzą się Państwo w jaki sposób wykorzystać dane historyczne pochodzące z Państwa baz danych, a także dane zewnętrzne do oceny popytu na Państwa produkty w przyszłości, dokonania klasyfikacji klientów czy znalezienia powiązań między produktami. Podczas webinaru przejdziemy przez cały proces predykcji obejmujący wybór danych, ich przygotowanie, budowę odpowiedniego modelu i prezentację wyników.

W ramach naszego webinaru:

 • Omówimy funkcjonalności i korzyści płynące z wdrożenia SAP Predictive Analytics;
 • Przeprowadzimy live DEMO;
 • Zaprezentujemy możliwości implementacji: wersja desktopowa lub w chmurze;
 • Wskażemy możliwe sposoby wykorzystania uzyskanych wyników i ich publikacji.

Webinar odbędzie się 27 lutego o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tą tematyką.

 

27/02/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com