SAP Lumira 2.1: nowe możliwości wizualizacji i analizy danych dla użytkowników SAP | All for One Poland

SAP Lumira 2.1: nowe możliwości wizualizacji i analizy danych dla użytkowników SAP

26/07/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP Lumira 2.1 to odpowiedź SAP na potrzebę wizualizacji danych. Zamiast przewijać miliony wierszy oraz setki kolumn w excelu możesz uzyskać wgląd w sytuację za pomocą jednego kokpitu oraz kilku kliknięć. Kokpit może służyć do oceny ryzyka, pomóc w odkryciu zależności, uwidocznić ukryte fakty oraz identyfikować nadarzające się okazje. SAP Lumira 2.1 dostarcza dwa sposoby by zmienić dane bez znaczenia w pełen obraz sytuacji. Teraz to użytkownik samodzielnie ma możliwość stworzenia kokpitu bez udziału IT by odpowiedzieć na codzienne pytania. Dział IT otrzymuje równolegle narzędzie do tworzenia interaktywnych, dostosowujących się do urządzenia kokpitów korporacyjnych wykorzystywanych do ujednoliconego raportowania w organizacji. Każde podejście ma swoje własne narzędzie, które zostanie zaprezentowane podczas webinaru:

SAP Lumira Discovery – dla użytkowników biznesowych ze wszystkich działów, łatwe w użyciu dzięki wykorzystaniu interfejsu przeciągnij i upuść, bez pisania choćby linii kodu, z możliwością zbudowania kokpitu/raportu na plikach płaskich, systemie ERP, hurtowni danych lub bazie danych HANA, także z możliwością ich łączenia;

SAP Lumira Designer – dla zaawansowanych użytkowników, analityków danych, pracowników działów IT by tworzyć zaawansowane aplikacje analityczne, z zastosowaniem autoryzacji z systemu SAP oraz możliwością harmonogramowania. Dzięki zastosowaniu rozszerzeń dla developerów (SDK), kaskadowych arkuszy stylów (CSS) oraz możliwości wielokrotnego użycia szablonów elementów SAP wprowadził pełną elastyczność oraz skrócił czas potrzebny na przygotowanie kokpitów.

W porównaniu do poprzednich wersji Lumira 2.1 prezentuje nowe podejście z wykorzystaniem dwóch interfejsów, które zostały zintegrowane w ramach jednej technologii.

Podczas webinaru:

 • Podkreślimy różnice między aktualnymi wersjami,
 • Wyjaśnimy możliwe sposoby implementacji,
 • Pokażemy przykłady kokpitów,
 • Przejdziemy na żywo przez proces tworzenia kokpitu,
 • Doradzimy jak zacząć swoją przygodę z Lumira Discovery (bez konieczności zakupu licencji) a także gdzie szukać dalszych informacji.

Webinar odbędzie się 26 lipca o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnienia pracy z SAP.

26/07/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com