Co każdy klient SAP HR powinien wiedzieć o ofercie i przyszłości rozwiązań SAP | All for One Poland

Co każdy klient SAP HR powinien wiedzieć o ofercie i przyszłości rozwiązań SAP

23/04/2020

Termin już minął!

W ciągu ostatnich 9 lat (począwszy od 2011 roku, w którym SAP zakupił SuccessFactors) oferta SAP w obszarze HR przeszła rewolucyjne zmiany. W natłoku informacji czasem trudno podejmować racjonalne decyzje dotyczące rozwoju systemów HR (HCM).

Czas rozwiązań SAP HR on premise w niektórych obszarach dobiega już końca. Rodzi się zatem pytanie – czy i jak migrować do chmury? Podczas webinaru pokażemy Państwu jakie warianty rozwoju mają do dyspozycji obecnie klienci.

 • Co czeka „stary, dobry SAP ERP HR”?
 • Czy migrować do chmury?
 • Jak długie są okresy wsparcia dla obecnych rozwiązań HR?
 • Co jest w ofercie SAP? Jakie są opcje rozwoju rozwiązań HCM?
 • Które funkcjonalności są dostępne w SAP a które u partnerów?
 • Wreszcie – jaka architektura HCM jest optymalna teraz i co się bardziej opłaca?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas naszego webinaru.

SuccessFactors to nowa rodzina rozwiązań chmurowych od SAP wspierających zarządzanie obszarem HR, w tym m.in. zarządzanie kadrami i płacami, oceny pracownicze i zarządzanie efektywnością, pracę zespołową, rekrutację i inne.

Webinar odbędzie się 23 kwietnia 2020 o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o możliwościach migracji z SAP HR na SuccessFactors

23/04/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com