SAP Datasphere: integracja danych z różnych źródeł | All for One Poland

SAP Datasphere: integracja danych z różnych źródeł

26/02/2024

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP Datasphere to rozwiązanie pozwalające na integrację danych, ich transformację oraz przechowywanie. W efektywny sposób zapewnia spójność i współdzielenie informacji pomiędzy uczestnikami projektu. SAP Datasphere jest hurtownią danych opartą na chmurze. Dzięki temu proces wdrożenia został znacznie uproszczony, koszty implementacji zmniejszone, a samo rozwiązanie jest łatwo skalowalne. W SAP Datasphere modelowanie danych i tworzenie widoków oparte na interfejsie graficznym jest niezwykle intuicyjne i proste. Jednak czy równie prosta jest sama integracja SAP Datasphere z innymi rozwiązaniami i i systemami (SAP i nie tylko)? Dowiedz się, w jaki sposób firma z branży produkcyjnej sprostała wyzwaniom i zyskała przewagę w biznesie dzięki wdrożeniu SAP Datasphere.

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasza ekspertka przedstawi możliwości integracji SAP Datasphere w zależności od posiadanej wersji systemu SAP na bazie naszych doświadczeń. Opowiemy o:

 • Wyzwaniach, które napotkaliśmy podczas realizacji projektu dla jednego z kluczowych klientów;
 • W jaki sposób sprostaliśmy wyzwaniom;
 • Jakie korzyści zyskała firma dzięki wdrożeniu i integracji SAP Datasphere ze swoim systemem.

W przypadku łączenia SAP Datasphere do systemów SAP S/4HANA (zarówno w wersji On-Premise jak i Cloud) lub SAP ERP dane mogę być przejmowane na kilka sposobów z wykorzystaniem tabel i widoków CDS. Mogą być one zaczytywane do SAP Datasphere lub wykorzystywane w trybie remote, zwłaszcza w przypadku mniejszego wolumenu danych. W związku z tym pojawiają się dylematy…

 • Czy w przypadku zaczytywania danych do SAP Datasphere obsługiwana jest również delta?
 • Czy można wykorzystywać standardowe ekstraktory SAPI, a jeśli tak to w jakim zakresie?
 • Jak wygląda w SAP Datasphere zasilanie danymi pochodzącymi z zewnętrznych baz danych czy systemów źródłowych opartych na środowiskach chmurowych innych dostawców?

Na te pytania znajdą Państwo odpowiedź podczas webinaru.

Zapraszamy do rejestracji!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SAP Datasphere

26/02/2024

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.