SAP Business One – efektywne utrzymanie i zarządzanie systemem | All for One Poland

SAP Business One – efektywne utrzymanie i zarządzanie systemem

02/06/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Czy system, na którym Państwo pracują, generuje problemy zamiast pomagać? Czy często zdarza się, że system działa bardzo wolno, a nawet jest niedostępny? Państwa pracownicy mają problemy z wykonywaniem podstawowych działań na systemie i cierpi Państwa biznes? A może nie są Państwo w stanie obsłużyć w systemie więcej transakcji, użytkowników?

Jeśli na któreś z pytań odpowiedź brzmi „TAK”, to serdecznie zapraszamy Państwa na sesję online 2 czerwca godz. 11:00, na której nasi eksperci od utrzymania i wsparcia SAP Business One przedstawią:

 • Najczęściej spotykane obszary dysfunkcji i barier rozwoju w korzystaniu z SAP Business One i ich przyczyny
 • Jak podejść do identyfikacji źródeł problemów i opracować sposoby poprawy jakości pracy z systemem?
 • Jak efektywnie i przy racjonalnych kosztach, osiągnąć wzorcowy model utrzymania systemu, zapewniający wydajność, dostępność i bezpieczeństwo danych?

 

Kompleksowe wsparcie dla systemu SAP Business One

Nasi prelegenci reprezentują centrum serwisowe SAP Business One – grupę kilkudziesięciu specjalistów technicznych, administratorów i konsultantów serwisowych, specjalistów od baz HANA oraz SQL. Dowiedz się więcej o wsparciu SNP w tym zakresie.

02/06/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com