SAP Analytics Cloud Smart Predict – wiarygodne prognozy, dobre wyniki | All for One Poland

SAP Analytics Cloud Smart Predict – wiarygodne prognozy, dobre wyniki

12/06/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy Państwu SAP Smart Predict – intuicyjne rozwiązanie dostępne w obrębie platformy SAP Analytics Cloud, wspierające analityków biznesowych w tworzeniu wiarygodnych prognoz, które zwiększają prawdopodobieństwo pozytywnych wyników biznesowych. Narzędzie przeznaczone jest dla użytkowników biznesowych, dzięki jego prostocie nie trzeba być statystykiem czy ekspertem w zakresie data science.

Smart Predict pozwala krok po kroku, opracować model predykcyjny oparty na danych historycznych, w celu sformułowania wniosków dotyczących przyszłych wydarzeń, wartości czy trendów oraz automatyzacji podejmowanych decyzji, a to wszystko dostępne w jednym prostym rozwiązaniu w chmurze.

W przeciwieństwie do metod, które wymagają użycia skomplikowanych algorytmów oraz zdefiniowania złożonych parametrów, Smart Predict znacząco przyspiesza ten proces, poprzez umożliwienie analitykom wykorzystania technologii uczenia maszynowego, aby szybko przejść od problemu biznesowego do wiarygodnych predykcji bez wymaganej wiedzy eksperckiej z zakresu analizy danych.

Dzięki analizie predykcyjnej z łatwymi do zrozumienia, przejrzystymi i wiarygodnymi wynikami, Smart Predict ułatwia znalezienie odpowiedzi na kluczowe pytania biznesowe, udostępniając jednocześnie kombinację możliwości analizy predykcyjnej, planowania oraz Business Intelligence w jednym prostym rozwiązaniu.

W ramach naszego webinaru:

 • Omówimy funkcjonalności i korzyści płynące z wykorzystywania narzędzia Smart Predict
 • Przeprowadzimy live DEMO
 • Zaprezentujemy architekturę rozwiązania
 • Wskażemy możliwe sposoby wykorzystania uzyskanych wyników

Dowiedz się więcej o proponowanych rozwiązaniach

Zobacz nagrania z wcześniejszych webinarów

Zapraszamy do obejrzenia nagrań z webinarów o SAP Analytics Cloud, prowadzonych przez ekspertów SNP.

12/06/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com