SAP Analytics Cloud – raportowanie, planowanie i predykcja w chmurze | All for One Poland

SAP Analytics Cloud – raportowanie, planowanie i predykcja w chmurze

16/10/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy Państwu SAP Analytics Cloud – nową platformę cyfrową dostarczoną przez SAP do raportowania, planowania oraz predykcji.

SAP Analytics Cloud to krok w kierunku kultury zarządzania w oparciu o fakty, opartej na ujednoliconej warstwie danych i zaufaniu do systemu analitycznego. Dzięki chmurze uzyskują Państwo przestrzeń do bezpiecznego połączenia istniejących rozwiązań, rozszerzenia ich oraz wykorzystania wspólnych narzędzi w ramach różnych rodzajów działalności takich jak finanse, zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie projektami oraz portfolio produktów, zarządzanie kosztami podróży i wydatkami.

Użytkowanie w modelu SaaS (ang. Software as a service) oferuje wiele korzyści, takich jak:

 • obniżenie całkowitego kosztu posiadania (ang.TCO, brak kosztów utrzymania własnej serwerowni oraz związanych z utrzymaniem i aktualizacją systemów, wyłącznie cykliczna opłata),
 • elastyczność,
 • szerokie możliwości współpracy,
 • ciągły dostęp przez przeglądarkę internetową,
 • krótki czas implementacji.

SAP Analytics Cloud wyposażona jest w inteligentne technologie takie jak uczenie maszynowe czy zaawansowana analityka pozwalające automatycznie wykrywać wzorce danych oraz rekomendować najlepsze rozwiązania i optymalizacje analizowanego procesu.

W ramach naszego webinaru:

 • Omówimy funkcjonalności i korzyści płynące z wdrożenia SAP Analytics Cloud;
 • Przeprowadzimy live DEMO;
 • Zaprezentujemy architekturę systemu;
 • Wskażemy możliwe sposoby wykorzystania dotychczasowych inwestycji on-premise przy wdrożeniu SAC.

Webinar odbędzie się 16 października o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

16/10/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com