SAP Analytics Cloud AppDesign (in. SAC Analytic Application) | All for One Poland

SAP Analytics Cloud AppDesign (in. SAC Analytic Application)

Twórz własne interaktywne aplikacje analityczne w chmurze SAP

27/05/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP Analytics Cloud (SAC) to elastyczne rozwiązanie analityczne dostępne jako usługa w chmurze (SaaS – software as a service), aplikowalne w każdej organizacji która jest zainteresowana wykorzystaniem szybkiej platformy do raportowania danych pochodzących z różnych źródeł.

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu SAC Application Designer (in. SAC App Designer, SAC Analytic Application) – nowy komponent SAC, pozwalający na tworzenie w pełni konfigurowalnych, interaktywnych aplikacji analitycznych.

Narzędzie przeznaczone jest dla zaawansowanych użytkowników, jednak dostarczane aplikacje służyć mogą wielu użytkownikom biznesowym – od pracowników operacyjnych po top management. Przy niewielkim wysiłku, twórca aplikacji jest w stanie stworzyć zaawansowaną aplikację analityczną z możliwościami oprogramowania elementów oraz obsługi zdarzeń. Szeroki wachlarz opcji wizualizacji pozwala projektantowi aplikacji na zmianę nieistotnych danych w użyteczne informacje, a możliwość wykorzystania języka R czyni narzędzie idealnym dla analityków danych.

Podczas webinaru:

 • Omówimy wartość biznesową produktu,
 • Zaprezentujemy przykłady aplikacji analitycznych,
 • Przejdziemy na żywo przez proces tworzenia aplikacji,
 • Omówimy plan rozwoju Analytic Application

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SAP Analytics Cloud

27/05/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com