SAP Afaria – urządzenia mobilne pod kontrolą – możliwości i implementacja | All for One Poland

SAP Afaria - urządzenia mobilne pod kontrolą - możliwości i implementacja

23/03/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "SAP Afaria – urządzenia mobilne pod kontrolą – możliwości i implementacja".

SAP Afaria to system służący do zdalnego zarządzania flotą urządzeń mobilnych (laptopy, tablety, smartfony) w korporacji oraz jej bezpieczeństwem. Mówiąc o zarządzaniu, mamy na myśli pełną kontrolę nad poszczególnymi urządzeniami, zainstalowanymi na nich aplikacjami oraz przechowywanymi danymi.

Dzięki jednemu z modułów Afarii możemy zdalnie przyłączyć do niej nowe urządzenie oraz wysłać żądanie instalacji wymaganych do prawidłowej pracy aplikacji lub konfiguracji. Afaria jest częścią rozwiązania Mobile Secure, w skład którego wchodzą również: SAP Mobile Secure oraz SAP Mobile App Protection. Firma SAP oferuje również rozwiązanie klasy MDM (mobile device management) utrzymywane w chmurze: SAP Mobile Device Management.

Architektura rozwiązania SAP Afaria jest modułowa. Całość składa się z kilku komponentów. Najważniejsze z nich to: Afaria Server, Afaria Administration Console, Enrollment Server, Package Server oraz baza danych.

Więcej ciekawych i praktycznych informacji na temat SAP Afaria będą Państwo mogli uzyskać podczas webinara, który odbędzie się 23 marca 2016 roku o godzinie 11.00. Serdecznie zapraszamy!

23/03/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com