Robotic Process Automation – tworzenie „cyfrowych pracowników” | All for One Poland

Robotic Process Automation - tworzenie "cyfrowych pracowników"

24/09/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Robotic Process Automation oznacza tworzenie robotów software’owych (botów), które symulują działanie użytkowników, wykonujących określone, powtarzalne zadania w systemach IT. Można to również określić jako tworzenie 'cyfrowych pracowników’.

Uruchomienie 'botów’ do wykonywania rutynowych czynności daje firmie szereg korzyści:

 • zmniejszenie pracochłonności i przyspieszenie realizacji powtarzalnych czynności,
 • ograniczenie liczby błędów – w porównaniu z manualnym wprowadzaniem danych,
  większa satysfakcja pracowników, których możemy zwolnić z monotonnych zadań i przenieść do ciekawszych prac,
 • możliwość wprowadzenia dodatkowych raportów lub punktów kontrolnych w procesach, które wcześniej były zbyt pracochłonne do realizacji (widzieliśmy ich potrzebę w firmie, lecz nie mieliśmy „mocy przerobowych” do ich obsługi).

Podczas webinara przedstawimy w jaki sposób można podejść do wdrożenia RPA w firmie oraz konkretne przykłady zastosowań, z wykorzystaniem narzędzi Automation Anywhere Inc. – jednego z wiodących dostawców rozwiązań RPA.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Robotic Process Automation

24/09/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com