Price Analyzer, czyli pricing dla wymagających – nowe możliwości BCC Pricing for Profit | All for One Poland

Price Analyzer, czyli pricing dla wymagających - nowe możliwości BCC Pricing for Profit

20/06/2017

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC Webinars zapraszamy Państwa na webinar "Price Analyzer, czyli pricing dla wymagających – nowe możliwości BCC Pricing for Profit”.

Price Analyzer to nowe narzędzie, dostępne w ramach BCC Pricing for Profit – autorskiego rozwiązania BCC, ułatwiającego planowanie cen i zarządzanie nimi w systemie SAP. Price Analyzer dostarcza zaawansowanych możliwości kontroli polityki cenowej w firmach posiadających cenniki o dużej skali, złożoności i zmienności.

Zarządzanie cenami na dużą skalę, gdzie na cenę składa się wiele czynników, do tego nakłada się duża dynamika zmian, jest sporym wyzwaniem dla menedżerów działów handlowych. Standardowa funkcjonalność wyznaczania cen w SAP jest wprawdzie bardzo bogata i daje szerokie możliwości konfiguracyjne, jednak jej przejrzystość i ergonomia standardowych mechanizmów służących do przeglądu i aktualizacji warunków cenowych pozostawia wiele do życzenia. Nasi klienci często pytają o możliwości rozbudowy standardowych mechanizmów cenowych SAP – szczególnie w zakresie prezentacji aktualnych oraz przyszłych wartości warunków cenowych, prezentacji zmian ceny transakcyjnej, zarządzania zmianami warunków cenowych, przeglądu historii zmian warunków cenowych. Odpowiadając na te potrzeby, BCC opracowało Price Analyzer – nowy moduł narzędzia Pricing for Profit do planowania i zarządzania cenami. Rozwiązanie to opiera się o mechanizm SAP Workflow.

Korzystając z Price Analyzer’a osoba odpowiedzialna za politykę cenową w firmie może pobrać do Excela z systemu SAP potrzebne mu dane, zweryfikować je, zmienić, a następnie eksportować do Price Analyzera, gdzie będą dalej przetwarzane. Nie ma potrzeby ręcznego przepisywania, jest szybciej i spada ryzyko błędów. Załadowany arkusz z danymi automatycznie trafia do obiegu w systemie SAP, gdzie następuje akceptacja poszczególnych czynników cenowych. W krótkim czasie mamy wyliczoną nową cenę. Do tego Price Analyzer daje możliwość wglądu w historię zmian, co dla każdej osoby zarządzającej cenami jest bardzo przydatną funkcjonalnością.

Podczas webinara zaprezentujemy Państwu działanie narzędzia Price Analyzer oraz przedstawimy korzyści z jego wdrożenia.

Webinar odbędzie się 20 czerwca o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnienia pracy z SAP.

20/06/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com