Planowanie w SAP Analytics Cloud | All for One Poland

Planowanie w SAP Analytics Cloud

29/08/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego zaprezentujemy Państwu pełen przebieg procesu planowania  w ramach SAP Analytics Cloud. Wyróżnikiem prezentowanego rozwiązania jest niespotykana prostota obsługi, przyjazny interfejs oraz dostępność przez przeglądarkę. Produkt jest adresowany nie tylko do obecnych klientów SAP – posiadając system transakcyjny lub hurtownię danych od innego dostawcy można w pełnym zakresie korzystać z jego funkcjonalności. System jako źródło może także wykorzystywać pliki płaskie.

W ramach naszego webinaru:

 1. Omówimy funkcjonalności i korzyści płynące z wykorzystywania planowania w SAP Analytics Cloud,
 2. Przeprowadzimy live DEMO, podczas którego zaprezentujemy cały proces planowania:
  • ustawienia formatki planowania,
  • przypisanie osób odpowiedzialnych za planowanie do zadań, na podstawie atrybutów jednostki gospodarczej,
  • wprowadzenie danych (ręcznie oraz z wykorzystaniem mechanizmu predykcji na podstawie danych historycznych),
  • weryfikacja,
  • akceptacja,
  • zatwierdzenie całego procesu.
 3. Zaprezentujemy przykładową architekturę rozwiązania.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o SAP Analytics Cloud

29/08/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com