Migracja SAP do SAP HANA TDI – rozwiązanie dla systemów SAP wysokiej dostępności | All for One Poland

Migracja SAP do SAP HANA TDI - rozwiązanie dla systemów SAP wysokiej dostępności

13/04/2017

Termin już minął!

W ramach BCC Webinars zapraszamy Państwa na webinar „Migracja SAP do SAP HANA TDI – rozwiązanie dla wymagających wysokiej dostępności systemów SAP”.

W świecie SAP temat bazy danych SAP HANA pozostaje niezmiennie jednym z najgoręcej dyskutowanych. Pojawia się najczęściej w kontekście migracji z obecnej, tradycyjnej, wierszowej bazy danych do bazy danych wierszowo-kolumnowej, w całości ładowanej do pamięci RAM, co daje znaczący wzrost wydajności. Kluczowe pytanie, jakie zadają nam klienci, nie brzmi już, „czy migrować”, ale „kiedy migrować" i "jak migrować".

Podczas webinara powiemy między innymi o:

1. SAP HANA TDI

 • zalety i ograniczenia rozwiązania
 • weryfikacja środowiska – testy HWCCT

2. Przygotowanie do migracji

 • konieczne kroki przed
 • raporty sizingowe oraz ich analiza
 • Data Volume Management (DVM) a HANA – jak przygotować system do migracji

3. Projekt migracji

 • wybranie metody
 • Database Migration Option (DMO) – zalety i wady upgrade oraz migracji w jednym kroku

Polecamy rónież ciekawy artykuł pod tytułem Tailored Data Center dla SAP HANA w Akademii Lepszego Biznesu.

Serdecznie zapraszamy do udziału. Webinar rozpocznie się 13 kwietnia o godzinie 13.00 i potrwa ok. 20 minut.

13/04/2017

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com