Migracja SAP do Google Cloud Platform | All for One Poland

Migracja SAP do Google Cloud Platform

Wyzwania i rozwiązania

27/07/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar, podczas którego podzielimy się wiedzą i doświadczeniem, jakie posiadamy przy wsparciu migracji środowisk SAP do Google Cloud Platform (GCP), jak również kompetencji w przygotowaniu projektu wdrożenia w formacie SAP RISE. Powiemy również o administrowaniu systemami SAP na GCP.

Google Cloud Platform to jeden z 3 czołowych dostawców technologii chmurowych oferujący ponad 200 rodzajów usług chmurowych.

Na webinarze postaramy się odpowiedzieć na pytania:

 • Dlaczego GCP może być dobrym kandydatem na hypervisora dla systemów SAP?
 • W jaki sposób można przeprowadzić migrację systemów do chmury Google?
 • Czy warto przy migracji skorzystać z programu SAP RISE?
 • Jakie mogą być potencjalne korzyści wynikające z migracji ?
 • Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej administracji systemami SAP na platformie GCP – potrzeby i rozwiązania.

Dowiedz się więcej o usłudze cloud consultingu

27/07/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com