Migracja MS Exchange z wersji 2010/2013 do 2016 Hybrid – wykorzystanie chmury Office 365 | All for One Poland

Migracja MS Exchange z wersji 2010/2013 do 2016 Hybrid - wykorzystanie chmury Office 365

25/10/2016

Termin już minął!

W ramach cyklu BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Migracja MS Exchange z wersji 2010/2013 do 2016 Hybrid – wykorzystanie chmury Office 365”.

Najnowszy Exchange usprawnia działania Outlook na telefonach, tabletach i komputerach stacjonarnych. Dodatkowo Exchange 2016 oferuje większe bezpieczeństwo przez rozbudowanie Data Loss Prevention (DLP), dodając więcej możliwości zablokowania wysyłania wrażliwych danych.

Podczas webinara omówimy dobre praktyki migracji do nowego środowiska pocztowego. Agenda webinara wygląda następująco:

 • Wprowadzenie – kto powinien wykonać upgrade MS Exchange do nowej wersji
 • Wada i zalety rozwiązania hybrydowego
 • Wymagania sprzętowe i systemowe
 • Przedstawienie różnych metod rozwiązania hybrydowego
 • Migracja danych do nowego środowiska

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze, który rozpocznie się 25 października 2016 roku o godzinie 11.00

25/10/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com