Magazyn bardziej efektywny: terminale głosowe zintegrowane z SAP | All for One Poland

Magazyn bardziej efektywny: terminale głosowe zintegrowane z SAP

20/10/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Magazyn bardziej efektywny: terminale głosowe zintegrowane z SAP". Podczas webinara przedstawimy propozycję, przygotowaną wspólnie przez BCC i Honeywell, dla firm korzystających z rozwiązań SAP w swoich magazynach.

Systemy głosowe znajdują coraz szersze zastosowanie w procesach magazynowych. Zasada ich działania opiera się na wymianie komunikatów głosowych pomiędzy systemem i pracownikiem. Za pomocą głosu pracownik otrzymuje informacje, co zrobić, i w ten sam sposób potwierdza wykonanie zadania. Taki sposób działania uwalnia ręce i oczy, co znacznie przyczynia się do wzrostu produktywności i zmniejszenia liczby błędów. Korzyści z wdrożenia systemu głosowego to m.in.:

 • wzrost dokładności kompletacji (nawet do 99,99%)
 • wzrost efektywności pracy (15-35%)
 • ograniczenie spóźnień w kompletacji
 • skrócenie czasu realizacji zamówień
 • zwiększenie bezpieczeństwa pracowników magazynu
 • skrócenie czasu szkolenia pracowników magazynu

Webinar będzie prowadzony przez ekspertów z Honeywell i BCC. Tematyka:

 • Terminale głosowe zintegrowane z SAP – dlaczego?
 • System głosowy Vocollect Voice firmy Honeywell
  • case studies
  • scenariusze zastosowania
  • przegląd funkcjonalności
  • korzyści biznesowe
  • Integracja Vocollect Voice z rozwiązaniami SAP (SAP WM, EWM).

Zobacz więcej.

Webinar odbędzie się 20 października o godzinie 13.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

20/10/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com