JPK Transfer – bezpieczna e-wysyłka jednolitych plików kontrolnych do Ministerstwa Finansów | All for One Poland

JPK Transfer – bezpieczna e-wysyłka jednolitych plików kontrolnych do Ministerstwa Finansów

16/09/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Zapraszamy na webinar "JPK Transfer – bezpieczna e-wysyłka jednolitych plików kontrolnych do Ministerstwa Finansów". JPK Transfer umożliwia comiesięczną, bezpieczną wysyłkę danych z SAP do systemu Ministerstwa Finansów w formacie wymaganym przez nowe przepisy prawne. JPK Transfer jest rozszerzeniem pakietu „Jednolity Plik Kontrolny w SAP”, oferowanym przez BCC w ramach dostosowania systemów SAP do generowania JPK.

Od 1 lipca 2016 r. obowiązują nowe przepisy Ordynacji podatkowej. Dowodem w czynnościach kontrolnych jest teraz Jednolity Plik Kontrolny (JPK), w którym podatnik jest zobowiązany przekazywać księgi podatkowe i dowody księgowe na żądanie organu podatkowego. Obowiązek obejmuje od 1 lipca br. tzw. dużych podatników (od 250 pracowników lub roczny obrót co najmniej 50 mln EUR), a mniejsze firmy – od 1 stycznia 2017 r. (plik JPK_VAT – ewidencja zakupu i sprzedaży VAT). Nowe przepisy są wyzwaniem dla działów finansowych i IT, które muszą zapewnić zmiany w firmowych systemach IT.

BCC oferuje kompleksowe wsparcie w zakresie przygotowania systemu SAP do:

 1. generowania danych podatkowych i księgowych w formie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego), zgodnie z przepisami nowej Ordynacji podatkowej. Umożliwia to nasze rozwiązanie „Jednolity Plik Kontrolny w SAP” (opis rozwiązania "Jednolity Plik Kontrolny w SAP”,  prezentacja produktu – nagranie YouTube)
 2. przesyłania jednolitych plików kontrolnych w formie elektronicznej z SAP do Ministerstwa Finansów.

Webinar, na który dziś Państwa zapraszamy, będzie dotyczył drugiego punktu naszej oferty, czyli rozwiązania JPK Transfer. Opierając się na naszym doświadczeniu w obszarze SAP i integracji rozproszonych systemów IT, przygotowaliśmy rozwiązanie, umożliwiające wysyłkę JPK z systemu SAP przez Internet w bezpieczny i stabilny sposób, zgodny z wytycznymi Ministerstwa Finansów.

Rozwiązanie JPK Transfer zapewnia:

 • przygotowanie danych JPK do elektronicznej wysyłki w układzie i formacie zgodnym z oczekiwaniami Ministerstwa Finansów
 • zaszyfrowanie danych i integrację z popularnymi rozwiązaniami do podpisów cyfrowych jednoznacznie identyfikujących nadawcę komunikatu
 • bezpieczną i stabilną wysyłkę danych przez Internet (w tym monitoring statusu wysyłki bezpośrednio w systemie SAP)
 • zaczytanie do systemu SAP Urzędowego Poświadczenia Odbioru (UPO) z Ministerstwa Finansów, potwierdzającego otrzymanie JPK przez MF
 • kokpit wysyłek JPK w systemie SAP, raportujący wszystkie zrealizowane wysyłki JPK wraz z ich statusem i dokumentami UPO

Webinar odbędzie się 16 września o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

16/09/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com