Jednolity Plik Kontrolny – jak dostosować system SAP do nowych przepisów. Edycja 19.04, 13.00 | All for One Poland

Jednolity Plik Kontrolny - jak dostosować system SAP do nowych przepisów. Edycja 19.04, 13.00

19/04/2016

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W ramach BCC DemoRoom zapraszamy Państwa na webinar "Jednolity Plik Kontrolnyjak dostosować system SAP do nowych przepisów. Edycja 19.04, 13.00".

W myśl znowelizowanych przepisów ordynacji podatkowej w zakresie sposobu prowadzenia kontroli podatkowych duże firmy muszą do czerwca br dostosować swoje systemy informatyczne do generowania danych podatkowych i księgowych w formie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego).

Z dniem 1 lipca 2016 r. wejdą w życie znowelizowane przepisy Ordynacji podatkowej w zakresie sposobu prowadzenia kontroli podatkowych. W myśl tych regulacji, dowodem w czynnościach kontrolnych stanie się tzw. Jednolity Plik Kontrolny (JPK). Nowy obowiązek obejmie od 1 lipca 2016 r. tzw. dużych podatników (od 250 pracowników lub roczny obrót co najmniej 50 mln EUR). Mniejszych podatników wymóg ten będzie obowiązywał od 1 lipca 2018 r.

BCC oferuje wsparcie w zakresie przygotowania i wdrożenia zmian w systemie SAP, które pozwolą spełnić nowe wymagania prawne.

Więcej o Jednolitym Pliku Kontrolnym w SAP.

Podczas webinara omówimy koncepcję przygotowanego rozwiązania oraz założenia, na których się ono opiera. W dalszej części zaprezentujemy sposób działania rozwiązania w systemie SAP ERP (pokaz DEMO).

Webinar odbędzie się 19 kwietnia 2016 o godzinie 13.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnień SAP.

19/04/2016

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com