Jak znieść ograniczenia w rozwoju oprogramowania dzięki leasingowi kompetencji? | All for One Poland

Jak znieść ograniczenia w rozwoju oprogramowania dzięki leasingowi kompetencji?

30/03/2023

Termin już minął!

Kierujesz zespołem programistów pracujących na potrzeby korporacji, a może odpowiadasz za sourcing dla całego IT Shared Service Center? Macie więcej pracy niż zasobów? Potrzebni programiści (React, Java, .Net, Node.js, SAP…), testerzy, architekci oprogramowania, a może scrum masterzy i dev-opsi? Brak czasu na pracochłonne i wieloetapowe rekrutacje?

Podczas webinara specjaliści naszego Software House przedstawią, jak pomagamy naszym klientom realizować rozwój oprogramowania w złożonym środowisku korporacyjnym. Omówimy wartości płynące z outsourcingu kompetencji w różnych technologiach, zakres usług i możliwe modele współpracy. Podzielimy się naszymi case studies i doświadczeniami ze zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą.

Nasza oferta

Dowiedz się więcej na temat naszych możliwości w obszarze outsourcingu rozwoju oprogramowania. Zamów aplikację, wynajmij zespół lub programistę.

30/03/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com