Jak zmigrować z SAPscript na Adobe Document Service? | All for One Poland

Jak zmigrować z SAPscript na Adobe Document Service?

25/04/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W związku z planowanym zakończeniem wsparcia SAP dla technologii SAPscript, w organizacjach korzystających z tej technologii do generowania wydruków z SAP, zachodzi potrzeba przeniesienia wykorzystywanych formularzy na technologię Adobe Forms.

Na webinarze przedstawimy, jak taką migrację sprawnie wykonać, przy racjonalnych kosztach, bez perturbacji w przebiegu procesów i pracy użytkowników. W ramach wsparcia takiego projektu, All for One zapewnia m.in. komponenty:

 • Migracja z SAPscript na Adobe, z użyciem gotowych predefiniowanych formularzy
 • Dostosowanie dowolnej liczby innych wykorzystywanych przez Państwa formularzy
 • (opcja – jeśli nie posiadają Państwo instalacji SAP ADS)
  • Instalacja serwera SAP NetWeaver Java z SAP ADS wraz z konfiguracją połączenia z systemem SAP
  • Utrzymanie (hosting) SAP NetWeaver Java wraz z SAP ADS, w prywatnej chmurze All for One Managed Cloud

25/04/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com