Jak uruchomić SAP Analytics Cloud w kilka tygodni | All for One Poland

Jak uruchomić SAP Analytics Cloud w kilka tygodni

SAC Starter Pack od All for One

25/05/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP Analytics Cloud (SAC) to unikatowe rozwiązanie SAP, zapewniające raportowanie, planowanie oraz predykcję w modelu SaaS (software as a service). SAC zapewnia:

 • elastyczność – przez możliwość dostosowania mocy obliczeniowej do bieżących potrzeb,
 • wszechstronność – połączenie różnorodnych źródeł danych, zarówno tych pochodzących i niepochodzących z SAP oraz ich kombinacji,
 • dostępność – niezależnie od urządzenia i lokalizacji, użytkownik ma zapewniony stały dostęp do wizualnie atrakcyjnych kokpitów menedżerskich czy historii (ang. stories).
 • wygodę – nie wymaga instalacji w systemie IT organizacji

Podczas webinara pokażemy, jak w ciągu zaledwie kilka tygodni i przy niewielkim nakładzie kosztów uruchomić zestaw 4 kluczowych raportów (stories) w SAP Analytics Cloud, w oparciu o Starter Pack od All for One. Raporty te obejmują: dane sprzedaży (faktury i zlecenia), dane gospodarki materiałowej i zakupów, rozrachunki z dostawcami i odbiorcami oraz controling kosztów. Dzięki All for One Starter Pack można łatwo rozpocząć korzystanie z SAP Analytics Cloud, poznać narzędzie i na tej podstawie podjąć kolejne decyzje o dalszym rozwoju o kolejne raporty czy źródła danych.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla firm użytkujących przynajmniej jeden z następujących systemów: SAP S/4HANA, SAP ECC/ERP 6.0 (z wersją aplikacji ABAP 7.5 lub na bazie danych SAP HANA), SAP BW lub BW/4HANA. Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Dowiedz się więcej o SAP Analytics Cloud

SAP Analytics Cloud, dostępny jako usługa w chmurze, łączy w sobie trzy podstawowe funkcje analityczne – raportowanie, planowanie oraz predykcję.

25/05/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com