Integracja SAP i ZSMOPL – stabilne narzędzie od All for One teraz również w S/4HANA | All for One Poland

Integracja SAP i ZSMOPL – stabilne narzędzie od All for One teraz również w S/4HANA

26/01/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Polskie prawo farmaceutyczne wymaga od 2019 roku, aby podmioty prowadzące obrót produktami leczniczymi, środkami specjalnego przeznaczenia żywieniowego i wyrobami medycznymi, przesyłały codziennie do Zintegrowanego Systemu Monitorowania Obrotu Produktami Leczniczymi (ZSMOPL) dane o przesunięciach i stanach magazynowych, a także o planowanych dostawach i zgłoszonych brakach.

All for One Poland oferuje gotową aplikację, umożliwiającą przesyłanie komunikatów do ZSMOPL z systemu SAP (ERP, S/4HANA). Z All for One ZSMOPL korzysta już niemal 20 klientów, którzy dzięki dzięki naszemu rozwiązaniu od lat wysyłają komunikaty do ZSMOPL stabilnie i w zgodzie z wymogami prawa. All for One ZSMOPL jest cały czas dostępne na rynku, bieżąco aktualizowane i udoskonalane.

Zapraszamy na webinarium, podczas którego omówimy kontekst prawny ZSMOPL, architekturę naszego rozwiązania oraz zaprezentujemy demo na systemie ECC oraz uwaga: w launchpad Fiori!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o All for One ZSMOPL.

26/01/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com