Ingentis org.manager – nowoczesna wizualizacja struktury organizacyjnej | All for One Poland

Ingentis org.manager - nowoczesna wizualizacja struktury organizacyjnej

28/02/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Aplikacja org.manager firmy Ingentis umożliwia wizualizację danych w perspektywie struktury organizacyjnej.  Dzięki bezpośredniemu połączeniu z wiodącymi systemami HR, takimi jak SAP HR/HCM i SAP SuccessFactors, schematy organizacyjne są zawsze aktualne. Rozwiązanie Ingentis org.manager można zintegrować z dowolnym źródłem danych.

Podczas webinara zaprezentujemy możliwości Ingentis org.manager [web] for SAP SuccessFactors – rozszerzenie SAP SuccessFactors, które poszerza możliwości SF o zaawansowane raportowanie danych (w szczególności KPI) w ramach struktury organizacyjnej.

Pełen zakres działania oprogramowania:

 • Wizualizacja istotnych wskaźników efektywności (KPI) w ramach schematu organizacyjnego (np. stan zatrudnienia, podział według płci, demografia, porównanie budżetów)
 • Wizualizacja dużych wolumenów danych: wyświetlenie dużych ilości danych w przejrzysty, zwarty sposób za pomocą wykresów i diagramów, np. wykresu pierścieniowego. Ponadto, określone części takich wykresów można wyróżnić za pomocą reguł i filtrów.
 • Symulacja zmian struktury organizacyjnej bezpośrednio w schemacie organizacyjnym za pomocą funkcji przeciągnij i upuść, z automatycznym dostosowywaniem KPI do zmian. Użytkownik ma możliwość natychmiastowego analizowania wpływu modyfikacji.

org.manager[web] jest aplikacją osadzoną w chmurze SAP (SAP Cloud Platform) i integruje się z SF poprzez SAP SF OData API. Dane przechowywane są Centrum Danych SAP i tym samym podlegają regułom bezpieczeństwa, archiwizacji i odtwarzania zdefiniowanym dla chmury. org.manager bazuje na uprawnieniach SuccessFactors (uprawnienia oparte na rolach), co ma niebagatelne znaczenie dla użytkowników SF Employee Central.

Aplikacja Ingentis org.manager jest używana przez ponad 1.600 organizacji na całym świecie. Należą do nich BMW, Coca Cola i Deutsche Telekom.

Jako partner firmy Ingentis, SNP Poland realizuje wdrożenia aplikacji Ingentis org.manager w przedsiębiorstwach korzystających z:

 • SAP HR i SuccessFactors (aplikacja jest certyfikowana przez firmę SAP)
 • innych systemów HR

Webinar odbędzie się 28 lutego o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tą tematyką.

 

 

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o org.manager

28/02/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com