Inflation Add-on – koryguj ceny w SAP w oparciu o wskaźniki inflacyjne | All for One Poland

All for One Inflation Add-On

Koryguj ceny w SAP w oparciu o wskaźniki inflacyjne

09/12/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Na webinarze prezentujemy nowość: All for One Inflation Add-on, rozszerzenie standardu SAP w zakresie analizy aktualności cen sprzedawanych produktów w oparciu o wskaźniki inflacyjne. Rozwiązanie w jednym czytelnym raporcie dostarcza informacje, potrzebne do korygowania cen z uwzględnieniem wskaźników inflacji w danym okresie.

Zmiany cen w SAP nie są łatwym zadaniem, zwłaszcza jeśli dotyczą złożonych modeli cenowych. Jeśli do tego dodamy zasadność uwzględnienia wskaźników inflacji, proces staje się jeszcze bardziej wymagający. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa rozwiązanie, które ten proces znacznie ułatwi.

Inflation Add-on daje możliwość analizy cen w oparciu o historyczne odczyty inflacji. W jednym raporcie użytkownicy znajdą dane dotyczące tego, kiedy ceny były zmieniane oraz czy są aktualne w ujęciu do zmian inflacji. Inflation Add-on umożliwia zarządzanie dowolnie wybranymi wskaźnikami inflacyjnymi miesiąc do miesiąca w rozbiciu na różne kraje. Raz wprowadzone wskaźniki mogą być dowolnie modyfikowane zgodnie z potrzebami biznesowymi.

Zobacz więcej możliwości zarządzania cenami w SAP

Inflation Add-on jest autonomiczną częścią rozwiązania All for One Pricing for Profit. Integracja Inflation Add-on z pełną funkcjonalnością Pricing for Profit daje m.in. możliwość bezpośredniego uruchomienia procesu aktualizacji cenników.

09/12/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com