HR vs. czarny łabędź: jak przemyśleć cyfrową strategię i dobrać narzędzia IT w czasie zmian | All for One Poland

HR vs. czarny łabędź: jak przemyśleć cyfrową strategię i dobrać narzędzia IT w czasie zmian

18/06/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W obecnej sytuacji nie wiemy, jak daleko zmieni się sposób funkcjonowanie przedsiębiorstw. Jedno jest pewne: wymiana pokoleń na rynku pracy, praca zdalna narzucona przez pandemię, zmienią zadanie stawiane działom HR. W czasach niepewności, musimy gromadzić więcej danych, szybciej je analizować, mieć lepszy wgląd w kompetencje pracowników. Musimy wspierać budowanie zespołów, które będą lepiej dostosowywać się do szybko zmieniającego się środowiska.

Takie zmiany wymagają przemyślenia na nowo roli HR, przemodelowania procesów, aby dać pracownikom i menedżerom więcej czasu na działania operacyjne, a zarazem zapewnić szybszy przepływ informacji.

Zapraszamy na webinar, podczas którego spojrzymy na na rolę HR od strony employee experience – doświadczenia pracownika i jego przełożonego. Poruszane zagadnienia:

 • jak przedsiębiorstwa automatyzują administrację HR;
 • jak rozpocząć proces zmian;
 • jak zaangażować wszystkich interesariuszy;
 • jak wybrać narzędzia cyfrowe;
 • jak wyliczyć zwrot z inwestycji.

Prowadząca to Anna Gnoińska, ekspert w zakresie strategii HR i cyfrowej transformacji HR, partner zarządzający REVIT.HR. Doświadczenie zdobywała jako dyrektor i członek Zarządu odpowiedzialny za HR, komunikację i zarządzanie zmianą. Pracowała w spółkach międzynarodowych i krajowych w sektorze bankowym, mediów i energetycznym. Studiowała finanse i zarządzanie we Francji i w Niemczech w ramach NEOMA Business School. Dodatkowo ukończyła program Swedish Institute w zakresie CSR i program „Creativity&Innovation in the Organization” na UCLA. Europejka z przekonania. Mówi pięcioma językami. Pasjonuje się przyszłością pracy, zrównoważonym rozwojem w dobie globalizacji oraz przywództwem kobiet.

Nowoczesna platforma HR

Dowiedz się więcej o migracji do najnowszych rozwiązań chmurowego HR

18/06/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com