Faktury ustrukturyzowane w SAP z All for One KSeF | All for One Poland

Faktury ustrukturyzowane w SAP z All for One KSeF

Prezentacja narzędzia, doświadczenia z wdrożeń

15/02/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Krajowy System e-Faktur (KSeF, także CRFCentralny Rejestr Faktur) wprowadzony Ustawą z dnia 29 października 2021 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw umożliwia wystawianie faktur w formie ustrukturyzowanej. Zgodnie z nowymi przepisami od 1 stycznia 2022 przesyłanie danych do KSeF jest dobrowolne, natomiast od 1 stycznia 2023 wysyłka e-faktur do KSeF będzie obowiązkowa.

Dla firm korzystających z SAP oznacza to konieczność zintegrowania swoich systemów z Krajowym Systemem e-Faktur w celu przesyłanie faktur w wersji elektronicznej przez API, w odpowiednim formacie oczekiwanym przez Ministerstwo Finansów.

Zapraszamy na webinar, podczas którego nasi eksperci zaprezentują All for One KSeF – platformę umożliwiającą przesyłanie faktur z systemu SAP w formie ustrukturyzowanej do Krajowego Systemu e-Faktur.

Podczas webinaru przejdziemy proces e-fakturowania od A do Z – wystawimy fakturę, prześlemy ją do systemu KSeF, zwizualizujemy, pobierzemy na innym systemie z systemu KSeF a następnie przygotujemy ją do wprowadzenia do systemu. Zostaną też przedstawione doświadczenia z pierwszych wdrożeń.

Zapraszamy do rejestracji!

Nasza oferta

Dowiedz się więcej o All for One KSeF

15/02/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com